O NAS

Agencja reklamowa Poznań – reklama zewnętrzna Poznań

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, dbamy o wysoką jakość obsługi, posiadamy sprawdzone mechanizmy współpracy i najwyższą dbałość o efekty w ramach naszej oferty. Kompleksowo realizujemy kampanie promocyjne i reklamowe. Na ich potrzeby przygotowujemy strategię komunikacji, dokonujemy wnikliwej analizy potrzeb Klienta oraz docelowego odbiorcy, oceniamy otoczenie i działania konkurencji oraz identyfikujemy pozycję rynkową marki produktu lub usługi. Nie stosujemy ścisłego podziału na działania ATL, BTL, Interactive.
Miksujemy sposoby oddziaływania, szukając rozwiązań, które będą w danej sytuacji najbardziej optymalne i efektywne.

Obszary w których działamy:

reklama zewnętrzna Poznań – projektowanie, dobór nośników i lokalizacji, montaż i demontaż
studio graficzne Poznań – projektowanie graficzne, produkcja i logistyka materiałów reklamowych i informacyjnych
identyfikacja wizualna Poznań – branding – projektowanie logotypów, pełnych Systemów Identyfikacji Wizualnej marek (Corporate Identity)
copywriting – kreacja nazw, haseł, tekstów
projektowanie stron internetowych, aplikacji webowych, wdrażanie systemów CMS
video i animacje, filmy korporacyjne, spoty reklamowe
organizacja i castingów i sesji fotograficznych
Social Media, zakładanie i prowadzenie profili na portalach społecznościowych

Ajr Trans Media Agencja Reklamowa – reklama zewnętrzna Poznań, reklama wielkoformatowa, druk wielkoformatowy, identyfikacja wizualna Poznań

OFERTA

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

to medium o bardzo dużym potencjale. Zapewnia masowy zasięg dotarcia do licznych grup docelowych przy dużej liczbie kontaktów oraz bezpośrednim oddziaływaniu. Wszystko to składa się na czołowe miejsce reklamy zewnętrznej wśród kanałów komunikacji.

Reklama zewnętrzna Poznań

Oferujemy Państwu szeroki wybór nośników reklamy zewnętrznej w różnych atrakcyjnych lokalizacjach na terenie Poznania. Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od załatwienia spraw formalno prawnych, poprzez projekt graficzny i druk aż po montaż i demontaż reklamy.

Nośniki reklamowe jakie proponujemy w naszej ofercie:

– siatki wielkoformatowe

– billboardy

– citylighty

– tablice reklamowe

– tablice informacyjne

– tablice unijne

– pylony

– kasetony

– litery przestrzenne

– reklamy świetlne

Oferujemy druk na najlepszych dostępnych na rynku materiałach w korzystnych cenach.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Zajmujemy się kompleksowym opracowaniem identyfikacji wizualnej firm i przedsiębiorstw. Wiemy jak ważny jest wizerunek dlatego do tego tematu podchodzimy z wielką starannością. Posiadamy wiele zrealizowanych projektów począwszy od wymyślenia nazwy, logo aż do opracowania kompleksowej księgi znaku.

Identyfikacja wizualna Poznań

Księga znaku zawiera szczegółowy opis budowy logotypu i przykłady jego prawidłowego, jak i nieprawidłowego stosowania, zwykle zawiera takie elementy jak:

– logo

– proporcje i pole ochronne znaku

– kolorystyka (RGB,CMYK, RAL, ORACAL itd.)

– liternictwo firmowe

– podstawowe druki firmowe takie jak papier firmowy, wizytówki, koperty, teczki firmowe

– oznakowanie pojazdów firmowych

– projekty lub oznakowanie ubrań firmowych

– tablice kierunkowe, szyldy, kasetony, pylony

– opracowanie graficzne broszur firmowych, reklam prasowych, billboardów

– wygląd pieczęci firmowych, identyfikatorów, tabliczki znamionowe

– gadżety firmowe takie jak: kubki, smycze, pendrive\\\’y, baloniki itp.

… i wiele innych.

Bardzo rozbudowane systemy identyfikacji wizualnej posiadają nieraz po kilkadziesiąt elementów. Jest to uzależnione od indywidualnych potrzeb danej firmy lub instytucji. Oferujemy w tej dziedzinie swoją wiedzę, pomoc i doradztwo tak aby Państwa biznes na tym skorzystał.

Posiadanie własnego systemu identyfikacji wizualnej gwarantuje pewność, że wszystkie symbole oraz materiały firmowe, będą wykorzystywane we właściwy sposób, a co za tym idzie, będą pracowały na korzyść i wizerunek firmy.

PROJEKTY GRAFICZNE I DRUK

Studio graficzne Poznań

Zajmujemy się kompleksową realizacją graficzną materiałów reklamowych. Nasz zespół to ludzie z dużym doświadczeniem i mnóstwem zrealizowanych projektów. Głównymi tematami naszej działalności jest projektowanie materiałów BTL, systemów identyfikacji wizualnej, stron internetowych i prezentacji multimedialnych.

Projektujemy:

– logotypy i inne elementy identyfikacji wizualnej

– broszury, foldery reklamowe

– plakaty i billboardy

– ulotki reklamowe

– roll-up’y

– strony internetowe

– prezentacje multimedialne

INTERNET I MULTIMEDIA

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych ze szczególnym naciskiem na aspekty marketingowe. Nasze projekty doskonale sprawdzą się w Twoim biznesie.

Zlecając nam przygotowanie strony internetowej lub sklepu zwiększysz sprzedaż towarów i usług oraz wzmocnisz pozycję marki wśród konkurencji. Biznes który reprezentujesz stanie się szeroko dostępny i popularny w internecie.

Jeżeli chcesz, aby Twoja firma była zauważalna i rozpoznawalna na rynku, jeżeli chcesz posiadać stronę www, która będzie konkurowała z najlepszymi stronami, postaw na odpowiednich ludzi i technologie. Projektujemy strony www miłe dla oka, proste w obsłudze, przejrzyste i funkcjonalne. Oferując tworzenie stron internetowych , wykorzystujemy wiodące technologie, aby dać Państwu zupełnie nową jakość.

Nasze projekty charakteryzują się ciekawą szatą graficzna, dobrze rozplanowaną strukturą oraz intuicyjną obsługa. Wszystko to zasługa zgranego i doświadczonego zespołu mającego na swoim koncie dziesiątki zrealizowanych projektów internetowych.